Skrýt menu
Skrýt formulář

Microsoft BI

Řešení založená na technologii Microsoft Business Intelligence, která vám dopřejí všechny informace potřebné pro vaše rozhodování.

Proč právě tento systém?

Dostupnost informací potřebných pro rozhodování

Všechny důležité informace pro vaše rozhodování budete mít v kterémkoli okamžiku k dispozici všude tam, kde je právě budete potřebovat.

Předpřipravená řešení pro různé oblasti

Disponujeme řadou přednastavených užitečných řešení, od podnikového plánování přes analytiku pro účetní systémy až po odchylkovou analýzu ve výrobě.

Využití moderní Microsoft BI platformy

Naše řešení stavíme na nejmodernější BI platformě současnosti od společnosti Microsoft, která je zárukou jak budoucího rozvoje, tak široké uživatelské základny.

Systém ve vašem podnikání

Business Intelligence (BI) spolu s datovou analytikou zasahují ve stále větší míře do činností uvnitř i vně organizací. Jak potřeba informací, tak objemy dat exponenciálně rostou s tím, že tento trend bude i nadále pokračovat. Zároveň s tím roste úloha funkční podnikové strategie v oblasti BI, která nejenom uspokojí aktuální potřeby, ale zároveň vytvoří i kvalitní základ pro naplnění dlouhodobějších vizí firem. Úspěšně fungující BI stojí a padá na dvou stěžejních předpokladech. Tím prvním je vybudování a následný rozvoj datového skladu, jehož podoba bude optimálně reflektovat aktuální procesy a potřeby organizace. Druhým předpokladem je vybudování a následný provoz optimálně fungujícího BI kompetenčního centra pro BICC (Business Intelligence Competence Center).

Již řadu let úspěšně pomáháme našim klientům v obou oblastech. Dodáváme celopodniková BI a analytická řešení včetně budování datových skladů šitá na míru unikátním reportingovým potřebám našich klientů. Zároveň napomáháme se zakládáním BI kompetenčních center (BICC), která za aktivní podpory vrcholového vedení koordinují kontinuální vývoj BI včetně měření výkonnosti dané organizace v horizontu několika let.

Více informací

Vybrali si nás

„Spolupráce se Solitea nás přiměla změnit zažité zvyky a začít uvažovat jinak. Nehledáme již jen nové odpovědi na staré otázky, ale napadají nás nyní rovněž zcela nové otázky. A ty jsou pro nás zdrojem nových inspirací.“

Pavel Dvořák
ředitel IT | Čedok


J&T Banka
skoda
Cedok

Novinky z praxe

Stačí když nám na sebe necháte kontakt, ozveme se Vám co nevidět.

*Povinné položky

Můžete nám také zavolat
nebo napsat na e-mail:
+420 511 182 400
webinfo@solitea.cz