Skrýt menu
Skrýt formulář
Animation C
Animation A

Správa a bezpečnost IT

Bezpečnost IT je v dnešním online světě zcela zásadní. Pomůžeme vám ochránit všechna vaše data a firemní procesy, aby nebyla nijak ohrožena činnost vaší firmy. Vnímáme bezpečnost komplexně, ať jsou data na vaší infrastruktuře, v cloudu nebo se právě přenášejí po síti. Uvědomujeme si, že nebezpečí přichází z externího světa, ale je třeba věnovat i pozornost interním hrozbám.

 

Proč si vybrat naše řešení?

Záruka bezpečnosti

Mějte neustále plně pod plnou kontrolou vaše data a systémy.

Kontrola nad celým prostředním

Zrealizujeme i implementaci komplexního dohledu nad technologiemi a nastavením bezpečnosti.

Přiměřená bezpečnost

Zohlední ekonomické hledisko bezpečnostních opatření.

Systém ve vašich agendách

Vybudováním IT infrastruktury úloha správců a poskytovatelů služeb nekončí. Pojem bezpečnosti je navíc dnes jedním z nejčastěji užívaných termínů v praxi informačních a telekomunikačních systémů. Je naprosto zásadní, aby zákazníci měli svá prostředí plně pod kontrolou a aby jejich data i systémy byly v bezpečí. Bezpečnost IT souvisí s ochranou firemních procesů. Opatření, realizovaná na základě analýzy rizik procesů, musí být na takové úrovni, aby nebyla ohrožena kontinuita činností dané organizace.

Zabýváme se návrhem, implementací a podporou široké škály činností od správy identit a autentizace, přes ochranu datových sítí a jejich rozhraní, ochranu IT proti škodlivým kódům, provozní management, řízení změn a konfigurací, až po zálohování a archivaci dat. V případě bezpečnosti informací a dat je pro nás významným aspektem ekonomické hledisko návrhu realizovaných opatření. Zajištění požadované bezpečnosti musí vycházet z charakteru procesů, aby „nepřiměřená bezpečnost“ neměla negativní dopad na kvalitu a výkonnost provozovaných aplikací. Těší nás, že se nám u našich klientů úspěšně daří všechny tyto výzvy naplňovat.

Více informací Méně informací

Vybrali si nás

Zajistit bezpečnost a kvalitní řízení IT infrastruktury pro hypermarkety po celé České republice je opravdová výzva. Již od roku 2002 na tom spolupracujeme se společností Solitea spolu a jsem rád, že se nám daří.

Michal Kadavý
IT Infrastructure Operations Manager | Globus ČR

Michal Kadavý, IT Infrastructure Operations Manager, Globus ČR

Centropol
Globus
Lafarge

Novinky z praxe